Fundusze unijne

11 grudnia 2017 r.

Dotacje na różnych etapach rozwoju11 grudnia 2017 r.

Fundusze Europejskie wspierają firmy w różnych fazach rozwoju, ale pieniądze nie są dostępne dla wszystkich i na wszystko. Warto wiedzieć, jakie cele przyświecają unijnemu dofinansowaniu, aby dobrze wykorzystać szanse i uniknąć rozczarowania.

21 listopada 2017 r.

Rynki perspektywiczne

Polskie firmy międzynarodowo21 listopada 2017 r.

Nasz eksport ma się dobrze, jednak poziom internacjonalizacji rodzimych przedsiębiorstw nie jest wysoki. W nawiązywaniu głębszych powiązań biznesowych wspierają je między innymi Fundusze Europejskie,

16 listopada 2017 r.

Dwa w jednym16 listopada 2017 r.

Wysokosprawna technologia pozwala wytwarzać energię w sposób bardziej przyjazny dla środowiska niż tradycyjne metody, jednak nie jest tania. Wysokie koszty rekompensują w części unijne dotacje.

13 listopada 2017 r.

Ekosystem dla start-upów13 listopada 2017 r.

Innowacyjność ma poprawić jakość polskiej gospodarki. Na rozwój ok. półtora tysiąca projektów przeznaczone zostały 3 mld zł. Wsparcie przewidziane jest na każdym etapie – od pomysłu aż do uruchomienia produkcji masowej oraz wejścia na rynek krajowy i międzynarodowy

6 listopada 2017 r.

Dotacje dla innowacyjnych firm6 listopada 2017 r.

Własne centrum badawczo-rozwojowe to duże ułatwienie dla firm, które stawiają na nowatorskie rozwiązania. Taka inwestycja wiąże się jednak z niemałymi wydatkami. Na szczęście polscy przedsiębiorcy po raz kolejny mają szansę zdobyć na ten cel unijne dofinansowanie.

Polecane