« Powrót do artykułu

Kto i komu zaoferuje podstawowy rachunek płatniczy

Możliwość otworzenia podstawowego konta będą mieli nie tylko ci, którzy nigdy żadnego nie posiadali, lecz także ci, którzy z jakichś przyczyn swoją współpracę z bankiem zakończyli.

konto, finanse, biznes

żródło: ShutterStock

Czy istnieje ryzyko, że przedsiębiorcy będą nadużywali uprawnień do odmawiania zakładania podstawowych rachunków płatniczych?

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Zapoznaj się z regulaminem i kup licencję
statystyki

Komentarze (1)

  • Andrzej G..(2017-02-07 13:15) Zgłoś naruszenie 62

    ...............KREDYTY I POŻYCZKI..................powinny być tylko wydawane przez założone konto w Banku i za potwierdzeniem oświadczenia pisemnego Kredytobiorcy czyli wpisaniem pełnej kwoty literowo i liczbowo ......a nie że osoby niepełnosprawne pobierają pieniądze przez internet................CHWILÓWKI powinny zostać zlikwidowane.............kto takie PRAWO ustanowił.......i gdzie był TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY by uchronić ludzi od pułapek KREDYTOWYCH...............Panie Sędzio Rzepliński co pan robił przez tyle lat by uchronić Polaków przed takimi malwersacjami..!!!!!!!!!!!.............należy zlikwidować lub zmienić zasady udzielania pożyczek i kredytów za obowiązkowym wisem oświadczenia o kwocie i przyjęciu a nie samym PODPISEM !!!!!!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Reklama