Banki nie palą się do tworzenia specjalnych ofert przewalutowania dla frankowiczów. Dlaczego?

autor: Marek Chądzyński08.01.2018, 07:56; Aktualizacja: 08.01.2018, 08:37
W Sejmie są dwa projekty ustaw, które mają wspomóc frankowiczów.

W Sejmie są dwa projekty ustaw, które mają wspomóc frankowiczów.źródło: ShutterStock

Banki nie palą się do tworzenia specjalnych ofert przewalutowania dla frankowiczów, którzy przetrwali czarny czwartek i duże wahania kursu w latach 2015 i 2016.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna

Polecane

Reklama

Komentarze (8)

  • maxxxxxxxxxxx(2018-01-08 14:50) Zgłoś naruszenie 280

    mało ludzi poszło do sądów..jak już ukształtują sie wyroki nt np niewaznosci - to będzie rzeźnia dla banków

    Odpowiedz
  • Bolo(2018-01-08 12:48) Zgłoś naruszenie 260

    Nie zabija się kury znoszącej złote jaja

    Odpowiedz
  • AnnaT(2018-01-08 22:51) Zgłoś naruszenie 170

    Po co banki mają coś robić skoro mają polityków na smyczy a klientów w garści. Do momentu kiedy zarabiają krocie CHF w zamian za tabelki w Excelu i kilka PLN... to będą z Polaków robiły dalej białych murzynów.

    Odpowiedz
  • Robi(2018-01-09 10:07) Zgłoś naruszenie 120

    Nie o KURS CHF chodzi. Chodzi o niedozwolone zapisy w umowach! UOKiK o tym krzyczy! Banki udają że wad w umowach nie ma !! Proszę się wyedukować ! To HAŃBA dla waszej, inteligencji, rzetelności i dla wszego sumienia ! I dla redaktorów i Hejterów !

    Odpowiedz
  • nostradamus(2018-01-08 15:19) Zgłoś naruszenie 415

    no i tak powinno być prawo powinno obowiązywać wszystkich nie tylko biednych

    Odpowiedz
  • klara veritas(2018-01-09 07:49) Zgłoś naruszenie 117

    Frankowicze to temat zastępczy. Frankowicze są "do przodu" o 1/3 tego co płacą Polacy za kredyty w PL Kto nakręca te bzdury o rzekomej krzywdzie kredytobiorców w frankach? Chyba posłowie którzy o ile pamiętam ( 26 osób) mają kredyty w frankach a często i po dwa.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • restio pl(2018-01-20 22:42) Zgłoś naruszenie 02

    Sprawdz czy Twoje odszkodowanie nie było zanizone - restio pl

    Odpowiedz