Lato nie będzie nudne: Poznaj 5 najciekawszych seriali, które mają swoją premierę w czerwcu

Deszczowe letnie dni wcale nie muszą być nudne. Twórcy seriali przygotowali bowiem mocne pozycje na rozpoczynający się wakacyjny okres. Z całej masy czerwcowych premier wybraliśmy dla was pięć seriali, które naszym zdaniem zasługują na specjalną uwagę. Sprawdźcie najciekawsze produkcje, które będą miały swoją premierę w czerwcu!

Orange Is The New Black

żródło: ShutterStock

Orange is New Black, sezon 5, Netlfix, data premiery: 9 czerwca 2017

Uhonorowany nagrodą Emmy serial, w którym dobrze sytuowana mieszkanka Nowego Jorku trafia do więzienia dla kobiet, gdy na jaw wychodzi jej dawny konflikt z prawem. W piątym sezonie obserwować będziemy zdarzenia związane zamieszkami wywołanymi śmiercią Poussey, które szybko przeradzają się w prawdziwy bunt, a osadzone przejmują kontrolę nad więzieniem. Kiedy skosztują smaku władzy, więzienie w Litchfield ogarnie chaos. Akcja piątego sezonu rozgrywa się w czasie rzeczywistym w ciągu zaledwie trzech dni, które jednak na zawsze odmienią życie bohaterek. Więźniarki z Litchfield nabierają śmiałości i rozpoczynają walkę o odkupienie win i należny im szacunek.

statystyki

Komentarze (4)

  • urzędnik(2017-06-09 18:36) Zgłoś naruszenie 54

    Lato... nudne?... Nie rozumiem, ja mam kupę roboty i nie pojadę na wakacje. Podczas, gdy inni będą się opalać, ja będę organizował kolejne przetargi, robił analizy i sprawozdania, pisał i wysyłał różne pisma, czytał jakieś durne, niezrozumiałe przepisy i polecenia z góry, zostawał po godzinach, brał robotę do domu, nie będą miał czasu (jak zwykle) zjeść w pracy śniadania, a często także - za przeproszeniem - iść do kibla, a wieczorem włączę internet i będę czytał farmazony o tym, jak to się ci urzędnicy obijają i biorą pensję za nic... Jak ktoś mówi, że mu się nudzi to ja mogę tylko pozazdrościć. Chciałbym się kiedyś tak solidnie ponudzić, ale chyba na to przyjdzie czekać do emerytury.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • prezes(2017-07-06 15:17) Zgłoś naruszenie 00

    Kardaszjan pokaże żyć -i ma miljony -

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Reklama