statystyki

Firmy energetyczne "łapią" klientów na loterie i zniżki

autor: Karolina Baca-Pogorzelska18.04.2017, 07:59; Aktualizacja: 18.04.2017, 08:39
Najwięksi domowi prądożercy

Najwięksi domowi prądożercyźródło: Dziennik Gazeta Prawna

Loterie, zniżki na produkty, fachowcy w pakiecie. Firmy energetyczne rozszerzają programy lojalnościowe.

USŁUGI

Możliwość zmiany dostawcy prądu istnieje w Polsce od 10 lat, jednak dopiero od kilku klienci zaczęli się chętniej decydować na taki krok. Producenci energii starają się nie tylko pozyskać nowych odbiorców, lecz także zatrzymać dotychczasowych. I zgodnie przyznają, że nie wystarczy już tańsza energia przy okazji podpisania dłuższej umowy. Podobnie jak przy każdych zakupach klient oczekuje bonusu.

Te oczekiwania w warunkach wolnego rynku musi uwzględniać PGE, co przyznaje Maciej Szczepaniuk, rzecznik tego największego producenta energii elektrycznej w Polsce.

– Nasza oferta „Prąd jak prąd, ale z pomocą fachowców”, której podstawą są dwu- i trzyletnie umowy, daje gwarancję stałej ceny oraz oferuje usługi domowych specjalistów nawet ośmiu branż. Skorzystało z niej już kilkaset tysięcy klientów. W najbliższych miesiącach zaproponujemy klientom naszej konkurencji zupełnie nowy produkt, który zachęci ich do zmiany sprzedawcy energii i podpisania umowy z PGE – dodaje.


Pozostało jeszcze 79% treści

Czytaj wszystkie artykuły
Miesiąc 97,90 zł
Zamów abonament

Mam kod promocyjny
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Polecane

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Dowiedz się więcej

Galerie