« Powrót do artykułu

Ile wyniesie renta socjalna w 2019 roku. Co z waloryzacją i podwyżką

Wysokość renty socjalnej wzrosła od 1 września 2018 roku. Ponadto w marcu 2019 roku świadczenie zostanie objęte coroczną waloryzacją rent i emerytur.

pieniądze wypłata

żródło: ShutterStock

Pobierając rentę socjalną można także dorabiać.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

  • no coment(2018-10-04 07:59) Zgłoś naruszenie 10

    To co dostane w marcu bede musiała wydać na fundusz remontowy który własnie w Opolu na ZWM-ie wzrósł do czynszu.Tak że emerytom nie dadza pozyć.spółdzielnia podniosła kwote funduszu remontowego ale ocieplic bloków z betonu nie chce.Kiedys zrobili zebranie i pytali ludzi czy chca ocieplenia razem z remontem logii,ci co maja juz ocieplone budynki nie zgodzili sie płacic więc sprawa załatwiona i nieocieplone sa dalej bez termoizolacji.Czy tak sie sprawy załatwia bo teraz nie pytali tylko podniesli kwote.

    Odpowiedz
  • Kanareczek(2018-10-07 22:21) Zgłoś naruszenie 01

    Niestety, nie wszyscy renciści socjalni mają tak dobrze jak napisane jest w tym artykule. Mieszkam w Warszawie i do dnia 7 października 2018 roku, ani ja i moja znajoma nie dostaliśmy tejże podwyżki, ani nawet decyzji z ZUS o podwyżce.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!