« Powrót do artykułu

Priorytet w rozliczeniu ma składka na ubezpieczenie emerytalne

Paweł Jaroszek: Pierwsza e-składka została przekazana już 2 stycznia rano: była to ekspresowa wpłata od osoby z Poznania. Do 5 stycznia składki wpłaciło około 270 tys. płatników.

Paweł Jaroszek członek Zarządu ZUS

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Paweł Jaroszek członek Zarządu ZUS

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (3)

  • Miś Coralgol(2018-01-11 17:25) Zgłoś naruszenie 40

    a ja nie chce emerytalnej ,chcę jedynie zdrowotną ! Emeryturę i tak mi ukradną.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Polskie Piekło(2018-01-15 14:36) Zgłoś naruszenie 00

    Szanowna Pani Premier, Szanowne PiS POsłanki .. Czy zgadzacie się i na to aby mężczyźni którzy utracili prace mając co najmniej 40 –może nawet z 47 letnim stażem pracy chodzili po śmietnikach tylko dlatego, że nie mają jeszcze 65r życia gdy kobieta z 20 latami pracy może odchodzić na emeryturę w wieku 60 lat patrząc jak ten starszy wiekiem i stażem pracy " bidula" grzebie w śmietniku ze zgryzoty na coś do ….?... Czy wiek emerytalny kobiety i mężczyzny nie powinien być co najmniej równy.? ..może jednakowo niski? ....gdzie tu jest sprawiedliwość? bo prawo już dawno to absurd.! .....Odpisała Pani rękami Naczelnik Magdaleny Ch.. że taka jest ustawa i nikt z rządu nie zamierza jej zmienić. Otóż pamięta pani ,kiedyś też ktoś uchwalił Ustawy (Norymberskie)... pozwalały zabijać także pracą innych ludzi,! Czy takie prawo niezgodne z Konstytucja RP i bezduszne można równie szanować? Co Pani na to? Czy uczciwiej jest rozdawać 500+ ,czy sprawiedliwiej jest może najpierw spłacić najdłużej zatrudnianych którzy niewątpliwie na te pieniądze zapracowali?a może zamiast wynagrodzenia za prace będziemy rozdawać ubogim te pieniądze ,wszak pomaganie ubogim to tez chwalebne ,szczególnie tym co nigdy nie chcieli pracować ,Oni tez przecież są ubodzy! Ale czy to było by uczciwe?

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!