« Powrót do artykułu

Łatwiej będzie dostać pracę na uczelni. Zobacz, co planuje rząd

Rząd chce znieść minima kadrowe na uczelniach, bierze też pod uwagę wprowadzenie stanu spoczynku dla profesorów. To otworzy możliwości awansu kolejnym osobom.

Janusz Rak prezes RSZWiN ZNP

żródło: Dziennik Gazeta Prawna

Janusz Rak prezes RSZWiN ZNP

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (8)

 • Ivonka(2017-06-26 17:25) Zgłoś naruszenie 233

  "asystenta – jednokrotność, a pozostałych pracowników 1,2 średniej pensji." Czyli asystent miałby mieć mniej niż technik czy personel pomocniczy po zawodówce? Bo nie rozumiem.

  Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
 • tadtektaxi(2017-06-26 22:56) Zgłoś naruszenie 1716

  teraz doktoraty z humanistycznych kierunków, robią ludzie delikatnie mówiąc wątpliwi, po to aby prof prawa, socjologi, pedagogiki mieli pracę i uzasadniali zwój byt. a poziom tych doktoratów jest słaby nikt poważny już na to nie patrzy.

  Odpowiedz
 • Jaco(2017-06-27 01:42) Zgłoś naruszenie 123

  Z samego mieszania herbata nie staje się słodsza.

  Odpowiedz
 • Trajmok(2017-07-08 00:16) Zgłoś naruszenie 82

  Moim zdaniem wielkie ukłony dla Pana Gowina.Naprawde trudno i mistrzowski jest tak napisać ustawę robiąc jeszcze cyrk z zespołami do ustalania założeń aby na koniec nic nie zmienić. Chociaż nie stan spoczynku podwyżki dla administracji i kolejne lata konsultacji ha ha ha ha ha

  Odpowiedz
 • tobiasz(2017-06-26 19:46) Zgłoś naruszenie 314

  Ten pracownik godzinami wam tłumaczy co to są pieniądze publiczne i jak się je rozlicza, koszty pośrednie, to dla większości zagadk (no no prąd i gaz nie kosztują), a ich procentowe wyliczanie jest wyższą matematyką dla większości humanistów.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Reklama