Już nie pokolenie X czy Y. Nadchodzi pokolenie R

autor: Hubert Rabiega01.11.2015, 20:00
kobieta, dziewczyna, słuchawki, relaks, radość

- To będzie eksperymentujące i zrelaksowane pokolenie, którego możemy być ciekawi - ocenił Hurrelmannźródło: ShutterStock

Pokolenie X poszukiwało nowych wzorców i sensu życia. Pokolenie Y wychowało się na komputerach, komórkach i internecie. Tymczasem u progu dorosłości stanęła nowa generacja nastolatków. Kim są i kim będą? Według najnowszych badań niemieckich będzie to generacja R. Eksperymentujące pokolenie relaksu.

Reklama


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama


Źródło:gazetaprawna.pl

Polecane

Reklama

Komentarze (7)

  • marcin k(2015-11-08 23:55) Zgłoś naruszenie 00

    Bardziej ruchliwsi

    Odpowiedz
  • ???(2015-11-05 12:07) Zgłoś naruszenie 00

    " bardziej ruchliwsi" ?!

    Odpowiedz
  • Pokolenie pierdoł życiowych....(2015-11-03 22:20) Zgłoś naruszenie 00

    Jak słucham co koledzy opowiadają o swoich pociechach to zbiera sie na wymioty...

    Ich obowiazek to np. wyjęcie naczyń ze zmywarki lub wrzucienie rzeczy do prania.
    A jak coś nie idzie to lecą po dopalacze i za moment mamy armię do leczenia psychotropami.

    Pokolenie które do niczego sie nie nadaje poza siedzieniem na Tablecie.

    Odpowiedz
  • Nie bedzie Katarzyna II , caryca Unii Europejskiej(2015-11-02 00:39) Zgłoś naruszenie 00

    Oczywiscie bez CULTI-MULTI, GENDER, corki Pastora wyszkolonej w Moskwie przez KGB, przyjaciolce Putina ! ! !

    Odpowiedz
  • Ooo, Niemcy, ja ja, Niemcy jak cuś zbadajom(2015-11-01 22:16) Zgłoś naruszenie 00

    to dogłąbnie. Trochę im z Aryjczykami nie wyszło. I teraz z muslemami. Ale reszta, ja, erzatz is gut.

    Odpowiedz
  • agna(2015-11-01 21:23) Zgłoś naruszenie 10

    Bardziej ruchliwsi? A co to za koszmar językowy? Czytam, czytam i nie wierzę...

    Odpowiedz
  • daziel(2015-11-01 20:43) Zgłoś naruszenie 10

    "bardziej ruchliwsi" - buahahaha!

    Odpowiedz