Wiadomo kiedy rząd przedstawi harmonogram podwyżek dla nauczycieli

20.03.2017, 15:35; Aktualizacja: 20.03.2017, 15:53
Anna Zalewska

Anna Zalewskaźródło: PAP

Minister edukacji narodowej Anna Zalewska zapowiedziała w poniedziałek w Rzeszowie, że w kwietniu razem z premier Beatą Szydło poinformuje o podwyżkach dla nauczycieli i przedstawi harmonogram ich wprowadzenia.

Reklama


Reklama


Źródło:PAP

Polecane

Reklama

Komentarze (19)

  • emeryt(2017-03-20 17:57) Zgłoś naruszenie 231

    Oby nie dostali tyle co emeryci tj 7,40 zeta

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Mural(2017-03-20 19:36) Zgłoś naruszenie 211

    Z przecieków w prasie strach ogarnia, co ten rząd dla nas szykuje!Podejmując pracę w latach 80-tych, w szarych realiach stanu wojennego nie śniło mi się, że podobny koszmar wróci. Ile to mieliśmy wtedy marzeń w wieku 20 +

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Nauczycielka(2017-03-20 21:34) Zgłoś naruszenie 334

    Nauczyciele dostają najwięcej ze wszystkich zawodów. sama jako nauczycielka dyplomowana zarabiam 5500 zł miesięcznie, plus trzynastka

    Pokaż odpowiedzi (4)Odpowiedz
  • Nauczycielka(2017-03-20 22:10) Zgłoś naruszenie 72

    jestem zadowolona z życia, choć marzę by zostać kuratorem wojewódzkim, bądź powiatowym

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Ewa ewa(2017-03-20 22:30) Zgłoś naruszenie 164

    Jestem nauczycielem dyplomowanym z 30-to letnim stażem pracy z nadgodzinami zarabiam około 3000 zł- co trzeba robić by zarabiać 5500 ?????

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • TAKA SPRAWIEDLIWOŚĆ(2017-03-21 10:48) Zgłoś naruszenie 115

    Więc o co chodzi jeszcze podwyżki dla nauczycieli tyle wolnego ferie , wakacje i 3 letnie urlopy dla podratowania zdrowia dodatkowe korepetycje dla uczniów bo tak bardzo się przykładają do pracy w szkole ,sprawdzeniem frekwencji i podaniem tematu lekcji ,zrobieniem sprawdzianu, to mało i takie pensje Pozostali nie mają pracy albo za najniższą płace. Dla emerytów też nie ma waloryzacji tylko po 7 - 9 zł paranoja a ceny ,opłaty, leki ,tak poszły w górę .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • TAKA SPRAWIEDLIWOŚĆ(2017-03-21 10:48) Zgłoś naruszenie 121

    Więc o co chodzi jeszcze podwyżki dla nauczycieli tyle wolnego ferie , wakacje i 3 letnie urlopy dla podratowania zdrowia dodatkowe korepetycje dla uczniów bo tak bardzo się przykładają do pracy w szkole ,sprawdzeniem frekwencji i podaniem tematu lekcji ,zrobieniem sprawdzianu, to mało i takie pensje Pozostali nie mają pracy albo za najniższą płace. Dla emerytów też nie ma waloryzacji tylko po 7 - 9 zł paranoja a ceny ,opłaty, leki ,tak poszły w górę .

    Odpowiedz
  • stary nauczyciel - 36 lat pracy(2017-03-21 15:09) Zgłoś naruszenie 130

    Jak ktoś zazdrości to niech się wyedukuje na nauczyciela i idzie do tego zawodu. Droga wolna i będzie dobra zmiana!

    Odpowiedz
  • minia(2017-03-22 11:20) Zgłoś naruszenie 02

    Dla Nauczyciela Pensja 5065 zł? To kłam, albo tyle zarabiają w Stolicy. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam - Nauczyciele mają jeszcze mniej pracować a więcej zarabiać? Przecież Nauczyciele w tygodniu pracują ok. 20 godzin .To będą pracować 10 godzin w tygodniu + ferie + wakacje?

    Odpowiedz