« Powrót do artykułu

Egzaminy wstępne na aplikacje 2018: Znamy terminy i wysokość opłaty

Minister sprawiedliwości ogłosił terminy egzaminów wstępnych na aplikacje prawnicze. Już tradycyjne, wszyscy kandydaci na aplikacje korporacyjne podejdą do testu tego samego dnia.

egzamin

żródło: ShutterStock

Opłata egzaminacyjna w 2018 wynosi 1050 zł

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
statystyki

Komentarze (6)

  • fRODO(2018-05-11 14:44) Zgłoś naruszenie 137

    Kształcenie aplikacyjne to absurd. Każdy kto zna życie na poziomie minimalnym, i ma minimalne rozeznanie w logice, od razu to zauważy. Jaki interes ma patron w kształceniu aplikanta, spoza kręgu rodzinnego? Przecież jeśli aplikant nie jest spokrewniony - to będzie stanowił konkurencję dla patrona. To jedno. Drugie to problem, jak patron ma nauczyć czegoś aplikanta czego sam nie umie (np. radca prawny w sprawach karnych). A jeśli twierdzi, że umie, to czy ktokolwiek to sprawdził czy jego wiedza jest aktualna albo czy mu się nie wydaje.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • politycy kłamią, jak zawsze(2018-05-11 14:30) Zgłoś naruszenie 79

    PIS miał strasznie uwalniać usługi prawnicze. Ale jak zwykle skończyło się na czczych obietnicach. Pewnie za dużo kolesi z PIS jest adwokatami albo radcami.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!